MicroPyramid Inc

(9.8)
9.8Algemeen
9.9Kwaliteit
9.8Betrouwbaarheid
9.8Kosten
9.8Vaardigheid
9.9Planning
Bedrijfsoverzicht

Micropyramid is een softwareontwikkelings- en cloudconsultingpartner voor bedrijven in...

Technologieën en tools
SalesforceAangepast CMSResponsiefNode.jsDjangoBootstrapSQLSEODigitale marketingMarketing van inhoudContextLokale marketingApp-marketingAEO (AI-zoeken)AI-ontwikkelingAI-automatiseringMachine learningGeneratieve AIAI-agentsLLM-ontwikkelingAI-integratieChatbotsComputer visionNLPAI-consulting
Portfolio (0 projecten)

Portfolio laden...

Prijsinformatie
Gedetailleerde beoordelingen
9.8/ 10

Algemeen

9.9/ 10

Kwaliteit

9.8/ 10

Betrouwbaarheid

9.8/ 10

Kosten

9.8/ 10

Vaardigheid

9.9/ 10

Planning

Klantbeoordelingen
Schrijf een beoordeling

9.8/10

Bedrijfsbeoordeling

Wees de eerste om een gedetailleerde beoordeling te schrijven!

Contactinformatie

Volg ons

Belangrijke feiten
LocatieVerenigde Staten
Gemiddelde beoordeling9.8 van 10
Over MicroPyramid Inc

MicroPyramid Inc is een professioneel IT-bedrijf. Het bedrijf gespecialiseerd in Webontwikkeling, Mobiele app ontwikkeling, Softwareontwikkeling, Reclame en marketing, Integratie en heeft 0 projecten voltooid met een gemiddelde beoordeling van 9.8/10.

Veelgestelde vragen over MicroPyramid Inc

Welke diensten biedt MicroPyramid Inc aan?

MicroPyramid Inc biedt professionele diensten aan waaronder Webontwikkeling, Mobiele app ontwikkeling, Softwareontwikkeling, Reclame en marketing, Integratie. Het bedrijf is gespecialiseerd in het leveren van hoogwaardige IT-oplossingen voor bedrijven van elke omvang.

Waar is MicroPyramid Inc gevestigd?

MicroPyramid Inc is gevestigd in Verenigde Staten. Het bedrijf bedient klanten wereldwijd en biedt zowel on-site als remote samenwerkingsopties.

Hoeveel kost MicroPyramid Inc?

Prijzen variëren afhankelijk van projectomvang en vereisten. Neem rechtstreeks contact op met MicroPyramid Inc voor een offerte op maat.

Hoe lang bestaat MicroPyramid Inc al?

MicroPyramid Inc is een gevestigd IT-bedrijf met een bewezen staat van dienst en uitgebreide branche-ervaring.

Met welke technologieën werkt MicroPyramid Inc?

MicroPyramid Inc heeft expertise in verschillende technologieën waaronder Salesforce, Aangepast CMS, Responsief, Node.js, Django. Het team blijft op de hoogte van de laatste industrietrends en best practices.

Before you shortlist anyone

All calculators